Rostliny pro Vaši zahradu

dovolujeme si Vám na našem druhém e-shopu www.rostliny-harmonie.cz nabídnout ty nejkrásnější a nejosvědčenější rostliny pro Vaše zahrady.

dovolujeme si Vám na našem druhém e-shopu www.rostliny-harmonie.cz nabídnout ty nejkrásnější a nejosvědčenější rostliny pro Vaše zahrady.

Není naším cílem nabízet nepřeberné množství rostlin, ve kterých se mnohdy nedá dobře orientovat, ale specializujeme se na Vámi oblíbené a námi prověřené rostliny z realizací. Pečujeme o rostliny s láskou, aby jejich kondice byla co nejlepší.
Široká druhová skladba rostlin v zahradách je velice přínosná nejen pro Vás, naše zákazníky, ale i pro další živé obyvatele a návštěvníky Vaší zahrady. Správnou druhovou rozmanitostí si na zahradě vytvoříte příjemný soukromý kousek přírody, který přiláká ptactvo, užitečný a krásný hmyz, a tak Vám vytvoří pěkné relaxační místo.
Zahrady s vodními plochami, které také realizujeme, si přirozeně nejdou i obojživelníci, vodní vážky, vodomilové a budou zdrojem vody pro živočichy v širokém okolí po celý rok.

Nabízíme tak všechny rostliny, se kterými máme skvělé zkušenosti, jsou osvědčené a Vámi velice oblíbené. Pokud ovšem v nabídce nenaleznete to, co hledáte, stačí nás kontaktovat a splníme téměř každé Vaše přání.
Zahrada by měla pro Vás být radostí a místem pro skvělou relaxaci a odpočinek, proto zakládáme zahrady s velice nízkým podílem nutné údržby. Na velikosti prostoru pro Vaši zahradu nezáleží, radost Vám může přinést i malá, dobře založená zahrádka, nebo jen kousek místa na parapetu s vhodně zvolenou minizahrádkou v pěkné keramické nádobě.


 


Zpět do magazínu
Nahorů